Wieża widokowa w Mrągowie to obiekt unikatowy – jedyny w swoim rodzaju punkt widokowy oraz kawiarnia, w której miło spędzisz czas. Na poszczególnych piętrach umieściliśmy dla Ciebie wystawy tematyczne. Z tarasu widokowego na szczycie wieży możesz podziwiać panoramę miasta oraz otaczające je lasy i jeziora. 

Pokonując kolejne stopnie zwiedzasz wystawę poznając historię budynku. Poniżej znajduje się kameralna kawiarnia, gdzie przy blasku świec delektować możesz się świeżo parzoną kawą, wyjątkowymi mieszankami herbat i kawałkiem pysznego ciasta. W sezonie letnim zapraszamy również do ogródka kawowego i strefy relaksu umieszczonych wśród zieleni okalającej Wieżę gdzie możesz dostrzec i usłyszeć zwierzęta zamieszkujące ten teren.

Odwiedzających zapraszamy również do sklepiku z pamiątkami. Można w nim kupić między innymi piękne kartki pocztowe, kubki oraz inne upominki. 

Ze względu na usytuowanie Wieży w miejskim parku nie posiadamy parkingu dla samochodów. Zapraszamy pieszo bądź rowerem.

Z przykrością informujemy, że zabytkowa Wieża nie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na taras widokowy wiedzie sto stopni.

Wieża Mrągowo znajduje się przy ulicy Brzozowej 7c w Parku im. gen. Władysława Sikorskiego


1 komentarz

Komentator WordPress · 4 listopada 2019 o 21:22

Cześć, to jest komentarz.
Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram