Wieża widokowa w Mrągowie to obiekt unikatowy – jedyny w swoim rodzaju punkt widokowy oraz kawiarnia, w której miło spędzisz czas. Na poszczególnych piętrach umieściliśmy dla Ciebie wystawy tematyczne. Z tarasu widokowego na szczycie wieży możesz podziwiać panoramę miasta oraz otaczające je lasy i jeziora. 

Pokonując kolejne stopnie zwiedzasz wystawę poznając historię budynku, w przyziemiu wieży zapraszamy do skorzystania z oferty kameralnej kawiarni, gdzie przy blasku świec można delektować się świeżo parzoną kawą, wyjątkowymi mieszankami herbat i kawałkiem pysznego ciasta. W sezonie letnim zapraszamy również do ogródka kawowego i strefy relaksu umieszczonych wśród zieleni okalającej Wieżę gdzie możesz dostrzec i usłyszeć zwierzęta zamieszkujące ten teren.

Odwiedzających zapraszamy również do sklepiku z pamiątkami. Można w nim kupić między innymi piękne kartki pocztowe, kubki oraz inne upominki. 

Ze względu na usytuowanie Wieży w miejskim parku nie posiadamy parkingu dla samochodów. Zapraszamy pieszo bądź rowerem.

Z przykrością informujemy, że zabytkowa Wieża nie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na taras widokowy wiedzie sto stopni.

Wieża Mrągowo znajduje się przy ulicy Brzozowej 7c w Parku im. gen. Władysława Sikorskiego.

Facebook
Facebook
Instagram